Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.
  • Ana Sayfa
  • Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

Temiz su insan vücudu için oldukça önemli rol oynamaktadır. Tezgah altı su arıtma cihazları kaliteli, temiz ve lezzetli içilebilir bir su için arıtma işlemini yapmaktadır. Şebekeden gelen çeşme suyunda ister istemez zararlı mikroorganizmalar bulunuyor. Tabii bunun yanında bilinmeyen katı cisimlerde mevcut.

Tüm bunlar gençken herhangi sorun olmuyor gibi görünse de ilerleyen yaşlarda kalıcı hastalıklara yakalanmanıza sebep oluyor. Mide rahatsızlıkları gibi sorunlar peşinizi bırakmıyor.

Bu yüzden henüz böyle hastalıklara yakalanmamışken daha sağlıklı bir yaşam için su arıtma cihazı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Su arıtma cihazları içerisinde bulunan filtreler sayesinde şebekeden gelen suyu tüm zararlı maddeler ve mikroplardan arındırarak size sağlıklı bir su sağlıyor.

Tezgah altı su arıtma cihazlarının içerisinde filtreler bulunuyor. Bu filtreler şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan 0.005 milimetre büyüklüğe kadar olan zararlı maddelerin tümünü tutuyor. Bu sayede çeşmeden gelen pis su arınmış oluyor ve temiz içilebilir su elde etmenize olanak sağlıyor.

tezgah altı su arıtma cihazları

Firmamız sizler için tezgah altı su arıtma cihazları kurulumunu yapmaktadır. Sadece telefonla arayıp su arıtma cihazı istediğinizi belirtmeniz ve cihazın kurulum yapılacağı ev adresini bizimle paylaşmanız ile birlikte gün içerisinde evinizi ziyaret ederek su arıtma cihazının kurulumunu yapıyoruz. Kurulumlarımız çok uygun fiyatlara ve tamamen alanında profesyonel olan ekibimiz aracılığıyla yapılıyor.

Tabii sadece kurulum değil olası bir problem sonucunda teknik destek, eğer ki içerisinde bulunan bir malzeme veya elektronik aksamında oluşan bir hata varsa depomuzdan yedek malzeme tayini, su arıtma cihazı periyodik bakımı ve filtre değişimleri konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Su arıtma cihazları istediğiniz tarza göre tezgah altı su arıtma cihazları ve tezgah üstü su arıtma cihazları olarak ikiye ayrılmaktadır.

Eğer ki tezgahınız altında yeterince alana sahipseniz tezgah altı su arıtma cihazını tercih etmek daha doğru karar olacaktır. Şayet tezgah altında yeterince alan yoksa bu durumda ise firmamız tezgah üstü su arıtma cihazının kurulumunu yapabiliyor. Tezgah altı su arıtma cihazları daha çok ev tipi kullanıma müsaittir. İsminden de anlaşılacağı üzere mutfak tezgahınızın altına yerleştirmekteyiz.

Deposu bulunan su arıtma cihazlarında şebekenizden gelen suyun basıncına göre pompalı veya pompasız olarak değişiklik göstermektedir. Tezgah altı su arıtma cihazınızın kurulumunu yaptıktan sonra daha temiz içilebilir bir su elde etmiş oluyorsunuz. Tabii sadece içmek için değil yemek yaparken, çay yaparken de direkt olarak kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kireçleri de tuttuğu için mutfak aletlerinizin kireçlenmesini engelleyerek daha uzun sürelerce kullanmanıza olanak sağlıyor.

Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet
05423939737