Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.
  • Ana Sayfa
  • Su Arıtma Sistemi Yedek Filtreleri

Su Arıtma Sistemi Yedek Filtreleri

Su Arıtma Sistemi Filtreleri Neden Önemlidir?

Su arıtma sistemleri, şebekeden gelen suyun içerisindeki zararlı maddelerden arınmasını sağlayarak temiz ve lezzetli bir suya ulaşmanızı hedefler. Firmamız tarafından kurulumunu yaptığımız su arıtma cihazlarının kurulum sonrası periyodik bakımlarının yapılmasını, filtrelerinin değiştirilmesini ve varsa bozuk parçaların değiştirmesini öneriyoruz, profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Su arıtma cihazının kurulumu kadar bakımının yapılması da önem taşır. Su arıtma sistemi yedek filtreleri seçimi yaparken kaliteli ürünlere yönelmelisiniz. Kalitesiz tabiri caizse Çin malı ürünler kullanarak daha uygun olsun derseniz maalesef bu sağlığınızı kötü yönde etkileyecektir.

Kaliteli olmayan filtreler kullandığınız zaman şebeke suyundan gelen zararlı mikroorganizmaların daha rahat geçebilme ihtimali olacağını unutmayın. Su arıtma cihazlarının temel amacı temiz ve içilebilir bir su sağlamak iken biraz daha uygun olsun diye sağlıksız su tüketmeyin. Bunun haricinde kullanacağınız kaliteli bir filtre 6 ile 12 ay arasında kullanılabilirken, kalitesiz filtrelerde bu süreler yarısına kadar düşebilmektedir. Diğer bir seçim önerisi olarak endüstri standartlarına uygun olan ölçülerde olan filtreleri tercih etmelisiniz. Piyasada kolay bulunabilen bir marka olması, değiştirme işleminin kolay olması ve uzun ömürlü olması da diğer önemli hususlardır. Firmamız sizler için su arıtma sistemi yedek filtreleri değişimini üstleniyor ve malzeme kalitesi en yüksek olan filtreleri seçiyor, kurulumunu yapıyor ve olası bir sorunda destek sağlıyor. Size bir telefon kadar uzağız, telefonla arayarak istediğiniz işlemin ne olduğunu belirtmeniz durumunda gün içerisinde evinize uğrayarak eksiğinizi gidermekteyiz.

Su Arıtma Sistemi Yedek Filtreleri Ne Zaman Değiştirmeliyim?

su arıtma sistemleri yedek filtreleri

Su arıtma cihazı kullananların büyük bir çoğunluğu bu soruyu sormaktadır. Su arıtma cihazında bulunan filtreler suyu arıtmak için karbon ile ödün kömürü tekniklerini kullanarak kirleri temizleme işlemini gerçekleştirir. Çeşitli tekniklerle çalışarak arındırma işlemi yapan filtreler belirli bir zaman sonra düzgün çalışmayarak üzerinde kirletici olacak maddeler tutar. Bu yüzden su arıtma sisteminin filtresini değiştirmek için en uygun zaman cihazın kurulumunu yapan firmanın size değişim olarak önerdiği süredir. Eğer firmanın önerdiği süre zarfını hatırlamıyor veya ne kadar süre geçtiğini unuttuysanız o zaman performans izlenimine göre değişiklik yapmanız doğru olacaktır.

Performans izlenimini biraz açacak olursak örneğin su arıtma cihazınızda gözle görülür yabancı katı cisimlerde görüyorsanız, ilk zamankine oranla daha acı veya kokan su akıyorsa su arıtma sistemi yedek filtreleri değişim zamanı gelmiş demektir. Bu durumda bizleri arayarak periyodik bakım veya yalnızca filtre değişimi talebinde bulunup ev adresinizi vermeniz durumunda gün içerisinde evinize gelerek değişimleri sağlamaktayız.

Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet
05423939737