Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.

Çorlu Ravent Yetkili Servisi

Doğru Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilir?

Su arıtma cihazları şebekeden gelen kirli maddeler barındıran suyu içerisindeki filtreler aracılığıyla temizleyen cihazdır. Su arıtma cihazlarının fiyatı düşük miktarlardan yüksek miktarlara çıkabilmektedir. Bununla beraber malzeme kalitesi de değişiklik göstermektedir. Fakat çoğu kişi pahalı bir su arıtma cihazı aldığında o cihazın kaliteli olduğu fikrine inanır. Aslında buda satıcılar için bir pazarlama taktiği olup fiyat ile kalitenin oranlanması yanlış bir düşüncedir. Örneğin bir su arıtma cihazı belirleyin yazın ve sitelerdeki fiyatları karşılaştırın. Fark olduğunu göreceksiniz.

Çorlu Ravent Yetkili Servisi

Doğru su arıtma cihazını seçerken marka araştırması yapmalısınız. Çorlu Ravent yetkili servisi olarak ürünlerimiz son derece kaliteli olup tamamen sizlerin sağlığını düşünmekteyiz. Su arıtma cihazları içerisinde fiyat performans ürünü olarak baktığımızda karşımıza Ravent marka su arıtma cihazı gelmektedir. Daha uygun fiyatlara su arıtma cihazları var fakat cihazınızın kaliteli malzemeler kullanıyor olması temiz su içebilmeniz için oldukça önem taşıyor. Genelde ucuz fiyatlı su arıtma cihazları kalitesiz Çin malı filtreler ve elektronik parçalar kullanmaktadırlar. Buda su arıtma cihazının arıtma esnasında yaptığı basınçla beraber su sızıntıları, suyun tam temizlenmemesi gibi sorunlara yol açıyor.

Çorlu Ravent yetkili servisi arayarak hem uygun fiyatlı hem de performans olarak ileri derecede teknolojiye sahip cihazlarımızın kurulumunu isteyebilirsiniz. Ev adresinizi vermeniz durumunda hemen evinize uzman ekibimizi yollayarak su arıtma cihazınızın kurulumunu yapıyoruz. Cihazların kurulumundan sonra kullanım esnasında bir yıpranma payı oluyor. Bu yıpranmayla birlikte suyun temizliği ve tadı bazında baktığımızda cihazın ilk günkü performansını göremiyorsunuz. Bu yıpranma payı her cihazda bulunan ve yapılması gereken bir periyodik bakımdır. Ortalama olarak 6 ile 12 ay arası değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik şebekeden gelen suyun kirlilik oranına, içerisindeki yabancı maddelerin oranına ve klor oranına bağlıdır. Çorlu Ravent yetkili servisi ile bu periyodik bakımları da çok uygun fiyatlara sağlamaktayız. Bakım esnasında hasar alan filtreleri değiştiriyoruz. Elektronik aksamında bir sorun varsa bu malzemeleri de yedek depomuzdan temiz ederek çok kısa sürede yardımcı oluyoruz ve cihazınızı ilk günkü kalitesi geri döndürerek sizlere daha lezzetli bir su içme imkanı tanıyoruz.

Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet
05423939737