Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.

Çatalca Su Arıtma

İstanbul Çatalca su arıtma firması olarak uzun zamandır tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlıklı bireylerin yetişmesi için çaba harcayan firmamız, imal etmiş olduğu su arıtma cihazları ile adını herkese duyurmayı başarmıştır. 

Firmamız su arıtma sistemleri konusunda başarılı olup, başarısını imal ettiği su arıtma cihazları ile ortaya koymuştur. Çeşitli tasarımları ile farklı modeller imal eden firmamız, üretim aşamasından montaj ve bakım işlerine kadar her konuda su arıtma cihazlarının arkasında duruyor. 

çatalca su arıtma

Su arıtma cihazımızın satışından sonra ürünlerimizin sorunları ya da bakımları ile ilgilenmekten geri kalmıyoruz. Çatalca su arıtma servisi olarak da çalışmalarımıza devam ediyor ve sorunlarınızı en kısa sürede gideriyoruz. 

Su Arıtma Cihazlarında Model Farkı

Çatalca su arıtma cihazı firması olarak çeşitli modeller ile piyasada yer edindik. Modellerimizin farklılığında kullanım yeri ve kişi zevklerini ön planda tutuyoruz. Kalabalık aileler ya da işyerleri için sanayi tipi su arıtma cihazlarını tavsiye ediyoruz. 

Ancak evlerde genellikle ilk tercihimiz tezgâh altı su arıtma cihazlarımız oluyor. Yer kaplamayan görsel olarak kargaşa yaratmayan bu modellerimiz en çok tercih edilenler arasında ilk sırada geliyor. Küçük alanlar için çok ideal olan bu modelimiz, kullanım alanlarının daha da sınırlı olmasına neden olmuyor.

Bunların yanı sıra tezgâh üstü su arıtma cihazlarının da tercih sebebi olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle geniş mutfaklar, kalabalık iş yerleri için tezgâh üstü su arıtma cihazlarının daha uygun görüldüğü biliniyor. Modellerinin yanı sıra renkleri ile de farklılık ve dikkat çeken ürünlerimiz, görselliğinin güzelliği ile de alıcılarını etkilemeyi başarıyor.

Sanayi tipi su arıtma cihazlarımız ise büyüklükleri ile göz dolduran türdendir. Bu modelimizde filtre sayısı daha fazla olup, suyu arıtma kapasitesi daha fazla olarak imal ediliyor. Böylece daha uzun süre ve daha çok kişiye hizmet için uygun hale geliyor.

Filtre Değişiminin Zamanı 

Su arıtma cihazlarında filtre değişimi çok önemlidir. Ana filtre ve yan filtrelerin değişim zamanları farklılık gösterebilir. Bir su arıtma cihazındaki tüm filtrelerin aynı anda değişmesi gerekmeyebilir. Bunun kararını adresinize gelen teknik ekibimiz verir. 

Bu alanda uzman olan çalışanlarımız, tıkalı olan filtrenin hangisi olduğunu tespit ederek sadece bir tane bile filtrenin değiştirilmesini uygun görebilir.

Servis hizmetleri bu konuda sizlere büyük fayda sağlar. Farklı servisler ücret alabilmek için değişmesi gerekmeyen filtrelerin değişimini de yaparak sizden ek ücret talep edebilir. Ancak firmamız bu konuda oldukça hassastır. 

Çatalca su arıtma filtre değişiminin geldiğini anlamak için de su arıtma cihazı üzerinde uyarı ışığının yandığını görebilirsiniz. Işığı yanan bir su arıtma cihazı filtrelerinin değiştirilmesi hakkında bilgi verir. Bunun dışında suyun tadında ve kokusunda değişiklik hissetmeniz halinde de teknik ekibimize ulaşarak filtre değişiminin yapılmasını talep edebilirsiniz. 

Bakım İşlemlerinde Özen Gösterilmesi

Su arıtma cihazı bakımını yapan firmamız, bizlere ulaşmanız durumunda sizlere randevu ile ortaklaşa bir uygun gün belirler. Verilen gün ve saatte adresinizde olan ekipler, cihazınızın tüm bakım işlemlerini yaparak sizleri temiz suya kavuşturur. 

Ev tipi su arıtma cihazı bakımı yapılmadığı takdirde ürünün arıza vermesi çok normaldir. Gecikmeli bir bakım işlemi su arıtma cihazının ömrünün kısalmasına neden olur. Bu da üründen olması gereken kadar verim alınmasının önüne geçer.

Arıtma servisi su arıtma cihazı için en uygun bakım yöntemini belirleyerek işlemlere başlar. Dakikalar içinde bakımı doğru şekilde yapılan su arıtma cihazınız, ilk günkü gibi işini yapmaya devam edecektir. 

Bakım işlemlerinin yanı sıra kullanıcıların da filtre değişimine özen göstermesi önemlidir. İkaz ışığı yanmasına rağmen bir süre daha su arıtma cihazının kullanılmaya devam edilmesi, cihazın ömrünü kısaltmaya yetecektir. 

Filtre Fiyatları Ne Kadardır?

Su arıtma cihazlarında en önemli şey, filtrenin değiştirilmesidir. Bunun için de gerekli işlemin yapılması şarttır. Günümüzde su arıtma filtre fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Firmamızdan alınan su arıtma cihazlarının fiyatlarının uygunluğu kadar filtrelerinin de uyguna değiştirildiğini bilmeniz gerekir. 

Membran filtre ve karbon filtre gibi değişik modellerimiz yer alır. Bunlar da özelliklerine göre farklı fiyatlandırma sistemine dâhildir. Ancak tüm çeşitlerimizin en uygun fiyattan sizlere sunulduğunu bilmenizi istiyoruz. Müşteri esaslı çalışan bir firma olarak bütçenizi düşünerek işlerimizi yürütüyoruz.

Su arıtma cihazında uyarı ışığının yanması durumunda kaç filtrenin değiştirileceğini bilmeniz mümkün değildir. Bunu ancak adresinize gelen teknik ekibimiz bilir. Bazen tek filtre değiştirilmesi gerekirken bazen de tüm filtrelerin değiştirilmesi gerekir. Ancak ana filtrenin değiştirilmesi halinde fiyatın biraz daha yükseleceğini bilmelisiniz.

Sağlığınız İçin Bizimle Tanışın

Sağlığını düşünen her birey, firmamız ile tanışmadan su arıtma cihazı satın almamalıdır. Sağlıklı bireylerin yaşamını sürdürmesi için uzun yıllardır su arıtma cihazları alanında hizmetler veriyoruz. Bu konuda kendimizi yeterince geliştirdiğimizi düşünmeden, her gün yeniliklere açık olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Sağlıklı kalmanın yollarından birisi olan temiz su tüketimi, bebeklikten yaşlılığa kadar çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bunun için de musluk suları ya da damacana suları çok uygun değildir. Kireçli ve klorlu musluk sularıyla ne zaman plastik damacanaya konulduğu belli olmayan sular sağlığınız için risk oluşturur.

Bu durumun önüne geçmek için bizler ile iletişime geçerek su arıtma cihazlarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz müşteri destek hattımızdan da ürünlerimiz ve özellikleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Haftanın her günü rahat bir şekilde sizlere ulaşan ekiplerimiz, pozitif enerjileri ile de hayatınıza güzel dokunuşlar sergiler. 

Ürünlerimizi incelemeden önce kesinlikle diğer firmaların ürünlerini inceleyerek bizlerle görüşürseniz, farkımızı daha ne şekilde görebilirsiniz.

Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet
05423939737