Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet.

Alkali Su Arıtma Cihazı

Su dünyada yeterince var olan içerisinde vitamin ve mineraller bulunduran bileşene su denir. Su insanların yaşamlarını sürdürmek için gerekli olan besin kaynağıdır. Günümüzde musluk suların yeterince bakımlarının olmamasından dolayı içme sularının kalitesinin düşmesine sebep oldu. Yeterince temizlenmemesi işleme sularının içinde enfeksiyon olmasına sebep oldu.  Bu durum insansan sağlığını etkiler durumdadır.

Bu durumdan dolayı insanların birçoğu hazır suyu kullanmayı tercih ediyor.  Bu durum hem masraflı hem de cebinizden daha fazla para dökmesine neden oluyor.  Teknolojinin ilerlemesiyle beraber su arıtma cihazlar9ıda gelişmeye başladı.  Özellikle alkali su arıtma cihazı ilgi giderek büyümeye başladı. Peki, alkali su ne demek? Alkali su vitaminleri ve minarelleri içerisinde bulunduran su çeşididir. Ayrıca vücudunuzdaki ph dengesini sağlayarak vücudunuzun sağlık dengesini korur.

Alkali Su Arıtma Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Alkali su arıtma cihazı sayesinde vücudunuzdaki gerekli Olan minarelleri ve vitaminleri sağlayarak vücudunuzdaki dengeyi kurar. Daha canlı deriye sahip olursunuz. Baş ağrısı, tansiyon gibi rahatsızlıkları minimum seviyeye indirir. Sudaki fazla olan asidik etkisini minimum seviyeye indirir. Ph dengesini korur. Suyun orijinalliğini bozmadan daha kaliteli olmasını sağlar.

Suyu daha yumuşatır. Kireçlenme olmasını engeller. Metabolizma sorunu olanların içmesi öneriliyor. Sebebi ise bağırsak sistemlerini düzenlediği için daha sağlıklı bir metabolizmaya sahip olurusunuz. Hücrelerinizi yeniden yenileyerek daha sağlıklı hücrelerin olmasını sağlarsınız. Alkali su arıtma cihazlarının kullanımı bu yüzden çok önemlidir.

Alkali Su Arıtma Cihazının Çalışması

Alkali su arıtma cihazı çalışma prensipleri diğer su arıtıcı firmalara göre daha basittir. Nano teknolojisini kullanarak çalışır.  Musluktan gelen suyu filtre yöntemiyle 2 dakika içerisinde filtreden partiküllere ayrıştırılır. Daha sonra 5 vitamin ve minareller olarak ayrı bir filtrede birikir. Daha sonra partikül filtresinden geçerek alkali filtreye geçiş yapar.

Buradan Ph filtresinin içerisine geçiş yaparak mineral ve vitaminleri birbirleriyle karıştırarak içme suyu haline getirir.  Her su arıtmanın filtreleri farklıdır. Alkali su oluşmasındaki amaç daha vitaminli ve sağlıklı su oluşturmaktadır. İçerisindeki zararlı parçacıkları ise başka bir filtrede biriktirerek atmanızı sağlar.

Alkali Su Arıtma Cihazını Nasıl Temizlenir?

Alkali su arıtma cihazını temizlemek daha kolaydır. Düzenli olarak temizlediğiniz takdirde su arıtma cihazlarında daha yüksek performans alabilirsiniz. Daha sağlıklı bir su içmek isterseniz üç ayda bir filtresini çıkarıp yenisiyle değiştirmeniz gerekir. Eğer çıkarmalısını bilmiyorsanız uzman ekipten destek alarak değişim işlemini yapabilirsiniz. 

Cihazın ömrü uzundur. Kullanılan markaya ve firmaya göre filtre değişim süresi 1 ay ile 5 aya kadar değişiklik gösterebilir. Eğer kireç var ise filtreyi ayda bir sefer değiştirmeniz gerekir. Kireçler ve zararlı partiküller filtrenin gözeneklerini tıkayarak düşük performans göstermesine neden olur. Eğer siz de birine de alkali su arıtma cihazına sahip olmak isterseniz güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Su Arıtma Sistemleri Hızlı Ulaşım ve Profesyonel Hizmet
05423939737